0232 367 50 26 - 0532 200 94 55 Pazartesi - Cumartesi 09:00 - 18:00 Latife Hanım, 7682. Sk. No:15, 35570 Karşıyaka/İzmir
Kaliteli Hizmet
Uzman Ekip
Profesyonel Anlayış
Teklif Al

Hakkımızda

Son Teknoloji

Firmamız, projelendirme ve üretim aşamasında sizlere daha kaliteli hizmet vermek için son teknoloji malzemelerle hizmet vermektedir.

Siz Hayal Edin Biz Yapalım

Projelendirme sürecinde hayallerinizi bize anlatın biz hayallerinizi gerçeğe işleyelim.

Uzman Kadro

Uzman ekibimiz, kalifiye kadromuzla Usta Çelik daima hizmetinizde

Türkiye'nin Her Yerine Hizmet

Hizmette sınır tanımıyoruz. Türkiye’nin her yerine hizmet ediyoruz. 

Usta Çelik

Kuruluşundan bu yana bir çok projede yapısal çelik üretim ve montajları ile deneyim sahibi olmuştur.

Yüksek katlı bina projeleri ve endüstriyel projeler başta olmak üzere bir çok yapısal çelik projeleri firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir.

İzmir, bölgesinde uzun yıllardır faaliyet gösteren firmamız kaliteli hizmet anlayışıyla sizlerin hizmetinde.

 

Keşif

Usta Çelik Mühendisleri, üretimine karar verdiğiniz yapı modeli için önceden sizinle birlikte gelip keşif ve inceleme yapar. Projelendirme aşamasına taşır.

İMALAT

Projesi tamamlanan çelik Konstriksiyon işleri uzman personelimiz tarafından fabrikamızda projeye uygun imalatı yapılarak montaj sahasına sevk edilir.

Montaj

Çelik Konstrüksiyon malzemeler uzman personelimiz tarafından hızlı bir şekilde montajı tamamlanarak proje kontrolü yapıldıktan sonra işin teslimi yapılır.

Çelik Konstrüksiyon'da Alanında Lider

İzmir’de bir çok projelere imza atmış olmanın gururunu yaşıyoruz. Müşteri memnuniyeti, projelendirme süreci, iş teslimatı ve kaliteli hizmet ilkelerimiz. Her gün firmamız ve firma çalışanlarımız hızlı bir şekilde büyüyor. Kaliteli hizmet anlayışıyla uzun yıllardır hizmet veren firmamız her zaman sizlerin yanında.

0+
Müşteriler
0
Projeler
0
Çalışma Saati
Mesajlaşmaya başla